Vilniaus Salininkų gimnazija

Sveikiname konkurso „Mano gamtos sapnai“ laureatę ir dalyvius

  • Paskelbė : Aušra Barkauskienė
  • Paskelbta: 2026-06-19
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vilniaus Salininkų gimnazijos mokiniai aktyviai įsitraukė į tarptautinį meninės kūrybos darbų konkursą „Mano gamtos sapnai“, kurį organizuoja Lietuvos dailininkų sąjunga ir Dailės mokytojų asociacija. Šių metų konkursas sulaukė didžiulio susidomėjimo visoje šalyje – vertinimui buvo pateikta net 1060 kūrybinių darbų.

Didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname I B gimnazijos klasės mokinę Kariną Ivanovaitę, tapusią šio prestižinio konkurso laureate!

Taip pat tariame nuoširdų ačiū Augustei Naidzinavičiūtei, Justui Petrauskui ir Medai Gluchovskytei, kad nepabijojo priimti kūrybinio iššūkio, dalijosi savo vizijomis ir garbingai atstovavo gimnazijai.

Linkime Karinai ir visiems Salininkų gimnazijos jauniesiems kūrėjams neblėstančio įkvėpimo, drąsių idėjų ir dar daug sėkmės būsimuose konkursuose. Tegul jūsų kūrybiniai sapnai ir toliau skleidžiasi ryškiausiomis spalvomis! 

Mokinus konkursui parengė dailės mokytoja metodininkė Irma Vaitkuvienė.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas