Vilniaus Salininkų gimnazija

Mūsų gimnazijos mokinys – Europos čempionas!

  • Paskelbė : Aušra Barkauskienė
  • Paskelbta: 2026-06-28
  • Kategorija: Didžiuojamės

Didžiuojamės Vilniaus Salininkų gimnazijos mokiniu Aru Januškevičiumi, kuris iškovojo įspūdingą pergalę tarptautinėse varžybose.

2026 m. birželio 14 d. Balstogėje (Lenkija) vykusiame III IKO Nakamura Europos čempionate Aras, atstovaudamas klubui „Ippon Dojo“, po keturių sunkių kovų tapo Europos čempionu.

Trylikametis sportininkas varžėsi U13–14 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 45 kg, ir iškovojo I vietą. Šis laimėjimas – istorinis, nes tai pirmasis toks pasiekimas klubo istorijoje.

Nuoširdžiai sveikiname Arą su išskirtiniu laimėjimu ir linkime sėkmės būsimuose startuose, naujų pergalių bei dar aukštesnių sportinių viršūnių!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas